Son zamanlarda Psikolojik testler moda. İnsanların kendileri hakkındaki yorumlar ilgilerini çekiyor. Sizde kişiliğiniz hakkında bir şey merak ediyorsanız karşınızdaki fotoğrafa bakın ve ilk gördüğünüz şeyi analiz edelim.

Fotoğrafa baktığınızda gördüğünüz ilk görüntü, bilinçaltınız hakkında çok şey söyleyecektir. Bir gözatın ve zihninizin işlediği ilk görüntüye dikkat edin. Bu görüntü bilinçaltınızın içine ayna tutar. Önce bir görüntüyü fark edeceksiniz, daha dikkatli incelediğinizde, aslında bu resme bakmanın iki yolu olduğunu göreceksiniz.

İlk timsahı gördüyseniz...

İlk timsahı gördüyseniz...

Oldukça temkinlisiniz. İstediklerinizi şansa bırakmazsınız ve tehlikeyi daha en başında fark edersiniz. Sorunlardan kaçmaktan hoşlanmazsınız ve problemler büyümeden önce onları fark edersiniz. Timsahı görmek uyanıklık kabiliyetinizin de bir göstergesidir. Bazen gergin olabilirsiniz, rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi gergin olarak tanımlayabilirler.

İlk kayığı gördüyseniz...

İlk kayığı gördüyseniz...

İlk önce kayığı gördüyseniz gerçekten çok dikkatlisiniz. Timsaha nazaran kayık çok daha küçüktür ve daha az dikkat çeker. Ayrıntılara dikkatiniz genellikle yaratıcılığınızı gösterir. Yaratıcı ve aktif bir zihin de her zaman yeni şeyler düşündürür. Yaratıcı olmanın yanı sıra muhtemelen entelektüel bir insansınız. Yaratıcı düşüncenizi kanalize etmenin verimli bir yolunu bulduğunuzda, harika şeyler üretebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları