Kahraman olmak için özel güçlere ihtiyacınız yok... Şehirleri kötü düşmanlardan kurtarmanıza hiç gerek yok... Sadece insanların yüzlerindeki küçük de olsa bir gülümseme sizi bir kahraman yapabilir. Biz de sizler için dünyada hala kahraman denecek kadar iyi insanların olduğunu gösteren bir hikayeyi derledik. Gelin birlikte bakalım...

1. 7 yaşındaki Jase'in babası bir süre önce öldü ama Jase babasının onu yukarıdan izlediğine inanıyor.

7 yaşındaki Jase'in babası bir süre önce öldü ama Jase babasının onu yukarıdan izlediğine inanıyor.

Babasının doğum günü geldiği zaman, Jase bir mektup yazıp cennete göndermeye karar verdi. Bu isteğinin yerine getirmesini ise postacıya şöyle bir not yazarak istedi: "Sevgili Postacı, babamın doğum günü için bunu ona cennete götürür müsün? Teşekkür ederim."

2. Bir süre sonra o koca yürekli postacı Jase'e cevap verdi:

Bir süre sonra o koca yürekli postacı Jase'e cevap verdi:

"Sevgili Jase, postanı teslim ederken bazı sorunlarla karşılacağımızın farkındaydık. Ama postanı başarılı bir şekilde cenneteki babana teslim ettiğimizi sana bildirmek istedim. Cennete giderken yıldızlardan ve diğer galaktik nesnelerden kaçınmak bizim için zor oldu. 

Sonuç olarak bu önemli iletiyi teslim ettiğimizi bilmeni istedik. Postanın senin için ne kadar önemli olduğunu biliyorum, Royal Mail olarak müşterilerimizin postlarının güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Cennete güvenli bir şekilde posta ulaştırma konusunda elimden geleni yapmaya devam edeceğim. 

Saygılarımla, Sean Milligan."

3. Daha sonra Jase'in annesi Facebook hesabından yaptığı paylaşımın altına şunları yazdı:

Daha sonra Jase'in annesi Facebook hesabından yaptığı paylaşımın altına şunları yazdı:

"Postasının babasına ulaştığını düşündüğü için ne kadar duygusal olduğunu sizlere anlatamam. Teşekkür ederim çünkü bu onun için dünyalara bedel."

4. Postacının Jase'e verdiği cevap en katı kalpli insanın bile kalbini yumuşatacaktır.

Postacının Jase'e verdiği cevap en katı kalpli insanın bile kalbini yumuşatacaktır.

Çünkü insanlığa olan güvenimizi tekrar canlandırdı ve dünyada hala küçücük bir çocuğun yüzündeki gülümseme için elinden geleni yapan insanlar olduğunu hatırlattı bize.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları