Minibüste Küfrettiği Kadını Darp Eden Kişinin Kimliği Belli Oldu, 3 Ayrı Suçtan Aranıyormuş

Ankara'da Mamak dolmuşunda bir erkek yolcunun ölüm tehdidi, küfürleri ve darp teşebbüsüne maruz kalan Nazan Bozkurt isimli kadının suç duyurusunun ardından ismi İzzet Atılkan olduğu tespit edilen şüpheli hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatıldı. Atılkan’ın 3 ayrı suçtan hakkında yakalama kararı bulunduğu iddia edildi.

Hürriyet'ten Mesut Hasan Benli'nin haberine göre Bozkurt, suç duyurusu dilekçesinde şunları kaydetti:"Polisi arayacağımı duyunca Cebeci gazinolarının olduğu yerde indi. Şahıs minibüsten indikten sonra taksiye binerek oradan uzaklaştı. Çekmiş olduğum videoyu, şahsın bulunması ve bir tanıyanın çıkmasını düşünerek internetten paylaştım. Gelen yorumların birkaçında bana bu şahsın isminin İzzet Atılkan olduğunu yazdılar. Şahıs kendi sosyal medya profilini kapattı."

"Fotoğrafından kesin ve net olarak teşhis ettim"

"Fotoğrafından kesin ve net olarak teşhis ettim"

Kamuoyunda bu konu ile ilgili çok sayıda tepki mesajı geldiğini belirten Bozkurt, "Ben de şahıs hakkında şikâyette bulunmaya karar verdim ve polis merkezine geldim. Bana gelen mesajlar doğrultusunda ismini verdiğim İzzet Atılkan isimli şahsı sistemde bana gösterilen fotoğrafından kesin ve net olarak teşhis ettim. Beni ölüm ve tecavüzle tehdit eden, ağza alınmayacak küfürler eden, halkın kutsal değerlerine hakaret eden isminin İzzet Atılkan olarak öğrendim şahıs hakkında davacı ve şikâyetçiyim." dedi.

Hakkında yakalama kararı olduğu iddiası

Hakkında yakalama kararı olduğu iddiası

Bozkurt’un şikâyeti üzerine şüpheli İzzet Atılkan hakkında soruşturma başlatıldı. Şüpheli şahsın 3 ayrı suçtan araması olduğu ve hakkında yakalama kararı bulunduğu iddia edildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları