Erkeğinizin saç tipini söyleyin size kim olduğunu söyleyelim. Erkeklerin saç tipi karakteri hakkında sandığınızdan daha fazla ipucu veriyor.

Uzun saçlı erkekler:Vikingleri anımsatmıyorlar mı? Fantastik karakterlerin gerçek hayatta vücut bulmuş hali olan bu erkekler yaratıcı karakterlere sahiptir.

Şakakları ve ense tıraşı kısa erkekler

Şakakları ve ense tıraşı kısa erkeklerErkeği oldukça maço gösteren bu saç kesimi kıskanç olduğunu ele veriyor. Bu tip saç kesimine sahip bir erkek hem zekidir hem de iyi bir espiri anlayışına sahiptir.

Kel erkekler

Zeki ve ileri görüşlüdür. Saçlarınızı kazıtarak doğru bir seçim yapmış olabilirsiniz. Çünkü böylece kadınları sadece gülüşünüzle değil parıldayan kafanızla da çekebilirsiniz :) Şaka bir yana saçlarını kazıtan erkekler genellikle yeni moda şeyleri umursamazlar. Ayrıca oldukça sadık ve vefalı oldukları bilinir.

Saçlarını ortadan ayıran erkekler

Bu saç kesimi genellikle çalışkan, azimli ve hiç durmadan hedefine doğru yürüyen erkekler tarafından tercih edilir. Özellikle saçı doğal bir şekilde yandan ayrılıyorsa. Bu tip bir saç kesimi fazla iddialı olmasa da bu tip erkekler bunu zaten umursamaz.

Dik kahküllere sahip erkekler

Hayalci erkeklere oldukça uygun olan bu saç tipine sahip erkekler genellikle bu saçların moda olduğu zamanlara özlem duyarlar. Espirilidirler ve ilgi odağı olmayı severler.

Yandan kahküllü orta uzunlukta saça sahip erkekler

İliğine kadar romantiktir. Bu tip bir erkeğin sadece saçına bakarak kendinizi bir geminin en ucunda bu erkeğin kollarında hayal edebilirsiniz. Tıpkı Titanik'teki o sahne gibi. Bu saçlara sahip erkeklerin genellikle düzenli bir hayatı vardır. Kadınlar tarafından çekici bulunurlar ancak bunu avantaja çevirmeye çalışmazlar

Yukarı doğru uzayan saç kesimine sahip erkekler

Bu saç kesimi bu yıl çok moda. Christina Ronaldo etkisi malum. Bu saç kesimine sahip erkeklerin özgüvenli bir karaktere sahip olduğu söyleniyor. Genellikle kareli gömlekli, kaslı ve sakallı erkekleri bu saç kesimiyle görebilirsiniz. Bu tip erkekler modayı takip eder ve bu saç kesimini değiştirmesi de başka bir trendin ortaya çıkmasına bakar.

Saçını tepeden topuz yapan erkekler

Eleştiriden korkmayan oldukça özgüvenli erkeklerdir. Dövüş sanatlarına ilgisi olması muhtemeldir ve bir anda gözden kaybolabilirler. Tamamıyla ilginç karakterlerdir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları